Blog Fulfillment від MTP Group

MTP Group Fulfillment - найкращі фулфілмент-оператори

Оперативне доставлення вантажу - один з найважливіших інструментів, що динамічно розвивається у сучасному світі. Компанія «MTP Group Fulfillment» стала надійним партнером для сотень клієнтів. 
Якщо є магазин в Інстаграм, Фейсбук, на веб-сайті, і відбуваються вже якісь відправки свого товару, то можна звертатися за послугами в компанії, які надають послуги фулфілменту. Оскільки всі обов'язки перейдуть до компанії, які зберігають товар та відправляють його до клієнта. 

MTP Group Fulfillment - найкращі фулфілмент-оператори

«MTP Group Fulfillment» - склад для товарного бізнесу. Компанія «MTP Group» надає складські послуги з приймання, зберігання товару, і відвантаження кінцевому споживачеві по всій території Україні.
Основними завданнями компанії є: 
  • відправка товару
  • зберігання товару
  • Облік товару
  • привласнення і розклеювання штрих-кодів 
  • приймання платежів
  • дзвінки роботом 

MTP Group Fulfillment - найкращі фулфілмент-оператори

У компанії «MTP Group Fulfillment» розроблена спеціальна система wms, над якою команда Mtp Group працювала понад сім років. За технологічності компанія не поступає лідерам та працює з дрібним, середнім бізнесом, які більше відправляють, але в обсязі товару - менше.
Головними досягненнями компанії є те, що компанія зуміла реорганізувати структуру за 1 день, коли щоденна кількість замовлень різко збільшилася в 5 разів.
Компанія «MTP Group Fulfillment» надає всю необхідну документацію для партнерів і клієнтів. Для збереження товару і доставки клієнту компанія «MTP Group Fulfillment» несе всю відповідальність і готова піти на компроміс та домовитися зі своїм клієнтом за доступну ціну, щоб зберігати його товар у себе.

Посилання на статтю
MTP Group